“Μη μοι θεούς καλούσα βουλέυου κακώς.

Πειθαρχία γαρ εστί της ευπραξίας μήτηρ, γύναι, σωτήρος”.   
 


Ημερομηνία Διοικητής
23/7/1970 Γ.Αρτρος Π.Ζωγράφος
15/7/1971 Ταξχος Α.Κατσαρός
02/7/1973 Ταξχος Γ. Τζίτσας
08/6/1974 Ταξχος Σ. Θεοχαρόπουλος
07/4/1975 Ταξχος Γ. Περιφεράκης
23/7/1976 Ταξχος Χ. Καρέτσος
28/6/1978 Ταξχος Σ. Αστέρης
16/9/1980 Ταξχος Μ. Αγέλλου
24/6/1981 Ταξχος Γ. Παπασπύρου
17/3/1983 Ταξχος Π. Βασιλαράκος
13/3/1984 Ταξχος Π. Ναλμπάντης
28/8/1984 Ταξχος Τ. Βαΐτσας
21/3/1985 Ταξχος Δ. Μανθόπουλος
20/3/1986 Ταξχος Ι. Παπαϊωάννου
08/5/1987 Ταξχος Γ.Παπαγεωργόπουλος
11/3/1988 Ταξχος Θ. Φρέγκογλου
11/3/1989 Ταξχος Γ. Χατζηδάκις
18/3/1991 Ταξχος Κ. Σουλιώτης
20/3/1992 Ταξχος Δ. Κομνηνός
23/3/1993 Ταξχος Ι. Πουλής
22/3/1994 Ταξχος Σ. Θεοχάρης
01/4/1996 Ταξχος Σ. Οικονόμου
18/3/1998 Ταξχος Ε. Χονδροματίδης
31/5/2000 Ταξχος Κ. Αντωνακάκης
12/3/2001 Ταξχος Γ. Μπουζόπουλος
02/4/2003 Ταξχος Β. Γκιόκας
15/3/2005 Ταξχος Ν. Παπαγιαννόπουλος
20/3/2006 Ταξχος Θ. Καρανάσσος
30/3/2007 Απχος Α. Κοκκινίδης
15/5/2009 Ταξχος Ν. Μπαλάσκας
18/3/2010 Ταξχος Κ. Παγουρόπουλος
Διαδώστε τον Σύνδεσμο!

Leave a Comment