25/11/2010 – 28/11/2013

  • Πρόεδρος: ΤΕΡΨΙΟΠΟΥΛΟΣ ΖΗΣΗΣ

  • Αντιπρόεδρος: ΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

  • Γραμματεας: ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

  • Ταμίας: ΠΟΛΥΜΕΝΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ

  • Υπευθυνος Δημοσίων Σχέσεων: ΜΑΡΚΟΥ ΣΤΕΛΙΟΣ

  • Μελος ΔΣ: ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

  • Μέλος ΔΣ: ΠΑΤΣΟΥΡΑΚΟΣ ΦΩΤΙΟΣ

29/11/2013 – 30/12/2016

  • Πρόεδρος: ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

  • Αντιπρόεδρος: ΠΑΤΣΟΥΡΑΚΟΣ ΦΩΤΙΟΣ

  • Γραμματεας: ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

  • Ταμίας: ΠΟΛΥΜΕΝΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ

  • Δημόσιες Σχέσεις – Γρ. Τυπου: ΜΑΡΚΟΥ ΣΤΕΛΙΟΣ

  • Μελος ΔΣ: ΚΟΝΤΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

  • ΜΕΛΟΣ ΔΣ ΠΑΣΧΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

31/12/2016 – 24/1/2020

  • Πρόεδρος: ΠΑΤΣΟΥΡΑΚΟΣ ΦΩΤΙΟΣ

  • Αντιπρόεδρος: ΠΑΣΧΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

  • Γραμματεας: ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

  • Ταμίας: ΜΑΚΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

  • Δημόσιες Σχέσεις – Γρ. Τυπου: ΜΑΡΚΟΥ ΣΤΕΛΙΟΣ

  • Μελος ΔΣ: ΚΟΝΤΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

  • Β’ ΑΝΤΙΠΡΟΕΔΡΟΣ – ΣΥΝΔ. ΒΟΡΕΙΑΣ ΕΛΛΑΔΑΣ: ΔΙΑΜΑΝΤΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ